Brytyjczycy mają nadzieję na powrót do normalności, ponieważ Super Rugby zatrudnia tymczasowego CEO

Phil Thomson chce złagodzić napięcia i przywrócić normalność w Brumbies podczas swojego tymczasowego szefa szefa Super Rugby.

Zarząd klubu w czwartek potwierdził nominację menedżera zespołu do stałego zastąpienia dla Michaela Jonesa.Jones opuścił Brulies w zeszły poniedziałek po osiągnięciu poufnego rozstrzygnięcia po kilku tygodniach rozgrywek i sporów sądowych. Bagaż torby wygrał w Bulls, Crusaders smash Reds Czytaj więcej

Thomson zaprzestałby swojej obecnej pracy jako Australian Rugby Union menedżer ds. integralności, aby wypełnić rolę przez co najmniej trzy lub sześć miesięcy.

Jako tymczasowy dyrektor generalny, powiedział, że chce spróbować „załatwić sprawy” i odzyskać społeczność rugby ACT na pokładzie. , który obecnie prowadzi australijską konferencję.

„Myślę, że to całkiem oczywiste, że istnieje wiele napięć i tam jest wiele mostów, które prawdopodobnie muszą zostać przebudowane”, powiedział Thomson. „To było trudne chwile dla organizacji poza boiskiem i nikt nie lubi widzieć organizacji przeciągniętej przez ten proces.

” Więc musimy spojrzeć na powrót do wartości organizacja – jest tutaj dużo osób dobrej jakości – a wszystko po to, aby upewnić się, że mogą dostarczyć tego, co mają do czynienia. „

Thomson był menedżerem zespołu inauguracyjnego Brumbies w latach 1996-2002, dołączył do Wallabies.Odrzucił sugestie, że jego nominacja sygnalizuje, że ARU miała zamiar przejąć Brumbies.

„To będzie postrzeganie ludzi, ale mogę zagwarantować, że ARU nie ma zamiaru przejąć Brumbii”, on w dodatku. „Chcą, aby brazylijczycy stali się stabilną, trwałą organizacją od 2017 r.

” Wszystkie organizacje sportowe mają problemy finansowe, a Brumbowie nie różnią się, ale z dobrym planowaniem i inteligentną pracą biznesową z pewnością myślę możemy być w stanie się rozwijać. „


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/marco5811/public_html/wp-content/themes/watch_football_soccer_theme/footer.php on line 2