Joe Rokocoko: Postawa Racing 92 może dopasować Saracens w finale Pucharu Anglii

To jest widok starego skrzydła Toyoty Joe Rokocoko, którego All Black Dan Carter stał się najlepszym piłkarzem świata, kiedy przeniósł się do Paryża po Mistrzostwach Świata w zeszłym roku.

„At Racing chodzi o to, że ciężko pracuje dla siebie, a nie w zespole – powiedział Rokocoko. „Pokazaliśmy to przeciwko Leicesterowi w półfinale i jest to podejście, które Saracens także ma. Powinno to zrobić na dobry finał i wygrać sprawiłoby to ogromne marzenie.

„Dan połączył się z grupą. Kiedy dołączył do klubu, chodziło o przejście na grę, w którą gra się w Top 14. Powoli poprawił się i stopniowo dodawał dotyku.Jego akcje mówiły same za siebie w ostatnich kilku meczach i przystosowały się naprawdę dobrze, ale jesteśmy zespołem, który bardzo poważnie traktuje Puchar Mistrzów. ” po pięciu wszystkich Czarnych w drużynie wyścigowej po dołączeniu do ubiegłego lata spadkobiercowej Bayonne, gdzie spędził cztery lata. Z jego ruchu stwierdził: „Zdecydowałem się na wyjazd, czy pozostawić Bayonne, czy moja żona zadała mi pytanie: czy chciałem zagrać w rugby w konkursie i iść jak najwyżej, czy też chciałem usiąść i cieszyć się słońcem mojej kariery?

„Nadal byłam głodna na sukces i nie chciałem marnować czasu. Wyścigi były idealną okazją dla mnie, a ten ruch doprowadził mnie do finału Pucharu Europy. Kiedy byłem z Bayonne, nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę grał w turnieju, nie martwiąc się o finał.Zwycięstwo byłoby ogromne i nie uważamy Top 14 za ważniejszy. Te dwa konkursy są jednakowe i dążymy do osiągnięcia jakościowych osiągnięć w obu. To pierwszy mecz w finale Pucharu Anglii i pokonanie Saracensa przyniosłoby ogromny wzrost „. Mike Phillips, były piłkarz Walii, który podpisał kontrakt z Racingem po wypuszczeniu przez Bayonne, chce wyjechać klub z medalem zwycięzcy, zanim dołączy do sprzedaży w lecie. „Saracen to zespół pełen zaufania i piłkarzy, którzy w tym roku dobrze spisali się w Anglii”, powiedział. „Będziemy musieli być dokładni i skorzystać z naszych możliwości”.


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/marco5811/public_html/wp-content/themes/watch_football_soccer_theme/footer.php on line 2