Jules Bianchi pamatoval sprinter Yohan Blake

Existuje rčení na Jamajce, odkud jsem – „duch tek“ – který odkazuje k mít instinktivní sympatie pro někoho, koho ani nevím. To je přesně to, co se stalo, když jsem se setkal s Jules Bianchi v Japonsku v září 2013.

Jules mu daroval jeho Formula One závodní výbavu jako příspěvek na charitativní aukce Richard Mille. On a já jsme byli oba vyslanci charitativní a výtěžek z akce tohoto večera bylo ve prospěch potřebných dětí na opačných koncích Země; Hitachi nadace v Japonsku a má YB Afraid na Jamajce.Vzhlédl jsem k němu s úctou a obdivem, které máš pro opravdového šampióna. Pečlivě jsem sledoval, jak Jules pohlcuje a vybízí nás všechny, kteří seděli u stolu, když vytáhl všechny zastávky, než jeho Zařízení bylo prodáno nejvyššímu uchazeči. Vzpomínám si, jak jsem se smála a přemýšlela, jak moc mi připomněl. „” Chci jít na Jamajku. „Zřetelně si pamatuji jeho slova večer, který jsme se setkali. Jeho pokus o zvuk jako jamajský neudělal nic, co by maskoval jeho hrubý francouzský přízvuk. „Jediná věc, která mě dělá šťastnější než dostihy, dává.”

Unibet – Registrace s bonusem zde – 50Eur

My jsme se stali rychlými přáteli (zamýšleli jsme) a brzy jsem zjistil, proč se můj duch „vzal k němu”.Klidný, tichý osobnost bych vidět v televizi a četl v novinách, byl rychle nahrazen šlechetný a komické postavičky. Jeho vtipy nebyly ty tuhé, které se dějí, když se snažíte příliš těžké být vtipný; byli více real-life „vtipy“, jako Julese Michael Jackson ztvárnění během vystoupení karaoke v Japonsku. Jsem si jistý, že Michael se mohl dozvědět o krok nebo dva od Jules. Byl opravdu vtipný a ostrý a jeho humor přišli na tebe téměř stejně rychle jako on řídil.

Pokud jste někdy pokousal rychlosti chyba, pak budete mít jasnou představu o založení moje přátelství s Julesem. Sdíleli jsme nadšení pro život, který byl překonán pouze jeho vášeň pro úspěch.To je to, co jsem viděl v něm a to, co podnítilo můj curiosity.F1 se soustředila na bezpečnost řidiče je dědictvím Jules Bianchi tragédii čtěte více

Jules a já jsme byli oba narozeni v roce 1989, a přestože mu bylo pouhých pět měsíců starší než já jsem se podíval k němu s úctou a obdivem, že máte pro Bet365 Cesko skutečný šampion. Pokud jeho rekord za volantem mě neměla dojem, pak chuť a odhodlání, které ho tam dostali v první řadě určitě ano.

Mé poslední setkání s Julesem na Grand Prix Velké Británie viděla mě k němu připojí na mřížka po vyslechnutí ho křičet mé jméno především hluk v Silverstone.Řekl jsem mu, že jsem nikdy nebyl na Formula One před mřížky, ke kterému on odpověděl: „Já se k vám ve startovních blocích při spuštění příští týden!“ Nebudu zapomenout, že smích. Jeho úsměv byl velký a efektivní.

K dispozici je nevyhnutelné zoufalství, které doprovází předčasným odchodem osoby tak mladý. Plány a sliby velikosti přijít nahrazují vzpomínky na životní cestu, která skončila příliš brzy.Můj smutek na slyšení zpráv Julese projde byla tvořena stejným měřítkem ztráty kolegu, který se blíží vrchol závody formule jedna a také ztratil přítele, jehož srdce bylo větší než život.

Jules dědictví v závodech se bude vzpomínat pro budoucí generace a jeho pravost a pracovní etika bude sloužit inspirovat soutěž navždy

Jak říkáme v Jamajce:.. chodí dobře mi fren‘

 


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/marco5811/public_html/wp-content/themes/watch_football_soccer_theme/footer.php on line 2